Правила прийому

До уваги батьків!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Список вулиць, які обслуговує дошкільний навчальний заклад:

вул. Космонавта Бєляєва
вул. Парканія
пров. Пасаж ІІ
вул. Грушевського
вул. Вітенбергера М.(Спортивна)
вул. Єпархіальна
вул. Йосипа Жупана

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі:

• - заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • - медичної довідки про стан здоров'я дитини;
  • - свідоцтва про народження дитини;

Групи комплектуються за віковими ознаками, відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей  у дошкільному закладі з урахуванням побажань батьків.