Завідувач: Гавришко Наталія Карлівна

Професійне кредо:

«Завжди в центрі уваги – дитина, її здоров’я, її потреби»

Сьогодні навчання і виховання – це доброзичлива, творча взаємодія вихователя і дитини. Це діалог двох рівних партнерів. Тому вихователь повинен завжди нести в собі три золоті правила:

• Перше – це ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, адже основи особистості закладаються саме в дошкільному віці. І дуже важливо, щоб поряд з нею були в цей період справжні фахівці своєї справи.

• Друге – ВДЯЧНІСТЬ.  Попри всі складнощі, а то й невдачі, які вихователю звичайно доводиться пізнати, ця вдячність повина жити.Вдячність за те, що мені дозволено виховувати, вчити, дозволено зазирати до людських душ, і що з дитини говорить до мене цілий світ.

• Третє – справжня, щира ЛЮБОВ вихователя до дітей, далека від будь-якої сентиментальності. Любов, як відчуття внутрішнього взаємозв’язку, що живе між вихователем і його дітьми.

Професіоналізм, вдячність та любов – три основні сили виховання. Три сяючі діаманти, які вихователь знову і знову,може розглядати у своїй душі і які випромінюють його сили та можливості.